MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 8651279
nr 865 1279
Byrå
sent 1800-tal, Valnöt, Tallboy, längd: 77, djup: 55, höjd: 148
Kondition: normalt bruksslitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 16 december 2013
kl 19:36:28
13/12 16:29:25
15/12 23:41:31
1.700 kr